Eczane İhtiyaçları ve Nopes, Vol. 3

1. YES, sıvı el sabunu için (her biri 3,99 $)

Sıvı el sabunu için evet (her biri 3,99 $, yedi kokuda mevcut)
Ben ellerini yıkayan garip ben, oh, hadi görelim … günde 20 kez? Ben de şaka yapmıyorum. Ve ben gerçekten ellerimin sabunları hakkında seçiciyim, ama bu bir şişeden dickens’i sıvı el sabunu kadar sevmeyi planlıyorum, çünkü ellerimi HELLA TIMES’imi yıkadığımda bile.

Ayrıca, Marula yağı Mango var-eh-tay, muhteşem mango gibi kokuyor, ama işte işte: ellerinizi yaptığım kadar yıkarsanız, esastır, çünkü bildiğiniz kadar iyidir, çünkü Nefis kokusuna sahip olmak için yo ‘burun içine.

REKLAMCILIK

Kir, yağları ve her türlü bebek goo’yu temizler ve kolayca durulayın ve rahatsız edici bir kalıntıyı geride bırakmaz.

Karar: İhtiyaç!

Evet sıvı el sabunu malzemeleri
Su (aqua), cocamidopropil betain, sodyum koko-sülfat, gliserin, sklerocuarya birrea (Marula) tohum yağı, mangivera indica (mango) meyve özü, glisererl kaprilat, tetrasodium glutamat diasetat, sodyum klorür, gliseryl unkilenat, sitrik asit, potasyum sorbat, Sodyum benzoat, fenoksietanol, koku (parfüm), benzil benzoat, hexil tarama loninalool

2. e.l.f. Kozmetik Aydınlatıcı Paleti (6 $)

E.l.f. Kozmetik Aydınlatıcı Paleti (6 $)
Dört pan e.l.f. Kozmetik aydınlatıcı palet, fiyat için ideal carned. İnce öğütülmüş tozlar gerçekten pahalı ve doğal görünüyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Folunumcular, çok sayıda fosforlu paletin ısındığı nedeniyle şaşırtıcı bir sürpriz (Haha, Kötü Pun) olan nötr ve serin tonlu taraflarda.

Bu tonlardaki ışıltının da düşük anahtardır – yine onların onlardan daha yüksek görünmesini sağlar.

Heck, bu eczane kum saati ortam tozlarını arayacak kadar uzağa giderdim.

Karar: İhtiyaç!

E.l.f. Kozmetik Pareti Malzemeleri Aydınlatıcı
Talk, mika, magnezyum stearat, dimethicone, silika, etilheksil palmitat, bor nitrürü, tridekil trimellite, tokoferil asetat (VE), arganya spinosa çekirdek yağı, fenoksietanol, kapriyili glikol. Mayabilir: Titanyum dioksit (CI 77891), Demir Oksitler (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganez Menekşe (CI 77742)

3. TÜM GÜNLÜK GÜNLÜK GÜNCELLEME GÜNLÜK DUP RENK VE GROSS (Her biri 10.49 $)

COVERGIRL GÜNLÜK Bütün Gün Dudak Rengi ve Parlak (Her biri 10.49 $ Her biri ve 14 Shades’te mevcut)
CoverGirl GÜNLÜKLUK Bütün gün dudak rengi ve parlak ikililer, bir ucunda uzun vadeli bir sıvı ruj ve diğerinin üzerinde bir parlaklık kabı vardır.

Dürüst olmak gerekirse, bunlar benim favorilerim değil … Sıvı ruj dudaklarımda ayrıyor ve kurumuşlarken nasıl hissettiklerini söyleyemem. Sıkılaştırırlar, pratik olarak cildimde bir ölüm tutuşu var.

Karar: Hayır!

COVERGIRL Bütün gün Dudak Rengi ve Parlak Malzemeler
Adım 1 Baz rengi – izododekan, trimetilsiloksisilikat, dimethicone, disteardimonyum hectorite, propilen karbonat, propilparaben. Mayıs içeriği: mika, titanyum dioksit, kırmızı 30 göl, demir oksitler, kırmızı 7, sarı 5 göl, mavi 1 göl, karmin

Adım 2 Parlak – Polibüten, Petrolatum, Mineral Yağı / Huile Minérale, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Balmumu / Cire de Camelilla, Olell Alkol, Koku / Parfum, Tocopheril Asetat. Bazı tonlar ayrıca içerebilir: Sentetik florplogopit. Mayıs içeriği: titanyum dioksit, kırmızı 30 göl, kırmızı 28 göl, kırmızı 7 göl, sarı 6 göl, sarı 5 göl, demir oksitler, mika, mavi 1 göl

4. Doktorlar Formül Bronz Booster Vurgu ve Kontur Mat Heykel Paleti (14,99 $)

Doktorlar Formül Bronz Booster Vurgu ve Kontur Mat Sculpting Paleti (14,99 $)
Doktorlar Formülü, pudra ürünleri çok iyi yapar ve tüm mat bronz güçlendirici vurgulamadaki tozlar ve nötr bir tan bronzlaştırıcı, bakır taupe şekillendirme tozu ve nötr bir beje vurgulama tozu olan kontur mat heykel paletindeki tozlar, bunun ideal örnekleridir.

Şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla ipeksi, Paycheck-Pummeling high-end tozları konuşuyorum ve bunlardaki pigment şaka değil. Hiçbir zaman hiç kontur olmama rağmen, bu palette bronzlaştırıcı ve vurgulayıcıya kesinlikle ulaşacağım.

Karar: İhtiyaç!

Doktorlar Formül Bronz Booster Vurgulayıcı ve Kontur Mat Heykel Paleti Malzemeleri
Pırıltılı Stobing: Talk, Mika, Kaprilik / Caprik Trigliserit, İzostearil Palmitat, Magnezyum Stearat, Sentetik Balmumu, Polietilen, Silika, Bor Nitrür, Dimetikon, Naylon-12, Maltodextrin, HDI / Trimetilol Heksillacton Crosspolimer, Akrilikatlar Kopolimer, PTFE, Mukuna Pruriens Tohum Özü, Askorbil palmitat, inositol, tokoferil asetat, teneke oksit. Olabilir: Carmine (CI 75470), Demir Oksitler (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanyum Dioksit (CI 77891)

5. Doktorlar Formula Göz Booster Mat Lake Kremi Eyeliner (10,99 $)

Doktorlar Formula Göz Booster Mat Lake Kremi Eyeliner (10.99 $)
Doktorlar Formula Göz Booster Mat Lake Hakkında Bir Şey Pigment Miktarıdıriçinde. Bu bir pitch siyah kremalı astar, ve MAYBELLINE Blackest Black Jel Liner’e giden yolum gibi görünüyor.

Ancak bu konuda hiçbiri iyi olmayan bir şey, korkak açılı aplikatör ile düz bir çizgi çizmenin ne kadar zorlayıcıdır. En iyi gözümde yarı yolda iyi bir iş çıkarabilirim, ama Guuuurl, bir hiper todd’ün karanlıkta sol gözümü yapmasına izin verdiğim gibi görünüyor.

Bu astar bir tencereye girse, olsa da, her yerinde olurdum.

Karar: Hayır!

Doktorlar Formula Göz Booster Mat Lake Kremi Eyeliner Malzemeler
İzododekan, dekstrin palmitat, polimetillisquioksan, etilheksil palmitat, PEG-15 / Lauril dimetikon crosspolimer, myristoil pentapeptit-17, troxerutin, dimetikon, gliserin, dipropilen glikol, simethikon, su / EAU, sentetik florplogopit, tokoferol, 1,2 heksandiol, benzoik asit , Caprylyl Glikol, Sodyum Benzoat, Fenoksietanol, Demir Oksitler (CI 77499)

6. Garnier Skinaktif Micellar Makyaj Towelettes Çıkarma ($ 6.99)

Garnier Skinaktif Micellar Makyaj Havluluk Çıkarma ($ 6.99)
Evet, bu yağ ve koku içermeyen garnier skinaktif micellar makyajı, havluları çıkaran muhteşem yumuşak hissediyorlar ve korkak bir filmin arkasında bırakmazlar, ancak su geçirmez rimel veya uzun gibi ağır iş eşyalarını kaldırmak için onlara güvenemezsiniz. – Ruj veya astar giyin.

Bütün işi yapmayan makyaj sökücüler için artık sabrım yok … Bunlar benim için bir pas.

Karar: Hayır!

Garnier Skinaktif Micellar Makyajı Çekme Towelettes Malzemeler
Aqua / Su, Hexilen Glikol, Gliserin, Sitrik Asit, Dimetikon, Disodyum CocoAmphodiasetat, Disodyum EDTA, Myrtrimonium Bromide, Panthenol, Poloxamer 184, Poliaminopropil Biguanide, Polysorbat 65, Simethicone, Sodyum Benzoat. F.i.l. # B171983 / 1

Üstten örnekler: CoverGirl Güçlü Berry, Derin Şeftali, Boğulma Baharatı ve Canlı Menekşe’de Tüm Gün Yoğunlaştı; Elf Aydınlatıcı Palet; Doktorlar Formül Bronz Booster Vurgu ve Kontur Paleti; Hekimler Formula Matt Lake Krem Eyeliner Ultra Siyah

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF !!! ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post