Çiçeğin 8 $ Unutma-Beni-Beni Kazanmaz Bazı Kremlılar Bathrobe Funk’a Hayır, Sevimli Yavrulara

Çiçeklerin 8 $ Unutmayın-Beni Kazanmaz Bazı Krem Allık Kazanmıyor
Ne zaman yanaklarımın üzerine biraz utanırken, daha sonra geri adım attığımda o an var, kendimi aynada gör ve rahatlama ile iç çek. “Ahhh …”

Ne hakkında konuştuğumu biliyorsun.

REKLAMCILIK

Yanaklarımda en azından bir renk ipucu olmadan, her şey dahil ada tatil köylerinden biri için yürüyen bir billboard gibi gözüküyordum. Sandy Beach (beni bir atık terrycloth bornoz, uyuşmaz çoraplar ve dağınık saçlar ile hayal edin).

Yeni 8 $ Unutma-Beni – Çiçek Charm’dan bazı krem ​​allık kazanmaz – Yup, Barrymore’un yeni makyaj hattını çekti – bununla ilgilenir.

Çiçek Krem Allık Unutma-Me-benim yanaklarımda değil, Sonia Kashuk Fas Dunes Göz Paleti Gözlerimde ve Tom Ford Flamingo Ruj Benim Dudaklarımda

Parmaklarımı, yanaklarımın elmalarında, bir toz kaplamaya kurulan soluk şeftali pembe mat krem ​​allıkını uygulamak için kullanıyorum ve böyle! – Bir anahtarı çevirerek, beni bitkin bir uyarıcı bir hikayeden birine dönüştüren, çiçek satın almayı bırakan dinamik gülümseyen kadınlardan birine dönüştürür, gazete bayisi ile flört ediyor, parklarda köpek yavruları.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Gelişmiş bir etki için, sadece bir veya iki kat ekleyin. Çıplak cildin, temel ve hatta tozun üstünde iyi davranır.

Oh, çok daha fazla şey – üstüne tozlanmış bir toz allık gerçekten bu allıkta, aşınma süresini 3-4 saatten 4-5 arasında uzatır.

Unutma giydiğimde, kendi başına değil, öğle yemeğinden sonra bir dokunuş için benimle getirdiğimden emin olmak zorundayım. İyi Şey Dainty 0.14 ons pota zaten reçel paketlenmiş makyaj çantamda kolayca uyuyor.

Fiyat: 8 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Walmart Stores ve Walmart.com şirketinde
Makyaj ve cazibe blog derecesi: B (Aşınma süresi bazıları için bir sorun olabilir)

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. EVET! BAŞARDIK! Sanırım muhtemelen dans etmeliyiz … çünkü uzun, uzun bir hafta oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post