Makyaj, Charm Blog Monday Poll, Vol. 241

Hayallerinize uyun (bu nane kutusunun yanındaki ekmekli kedi diyor)

Merak ediyor olabilirsiniz, “Peki bu pazartesi ankette ne halt?”

Peki, bu bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen?), Biraz rastgele kaygılar listesi, son dört yıldır her pazartesi sabahı ziyaretçilere koydum. Cevaplarınızı yorumlardaki cevaplarınızı okumanın yanı sıra, benimkileri okumayı memnun edersiniz.

Mod:
Biliyorsun, gerçekten oldukça iyiyim. Hafta sonu boyunca (bir saniyede daha fazla) evin önünde biraz gelişme yaptım, bu da büyük bir rahatlama sıkışması, ahhhh.

Çok sayıda sequin ne kadar çok? Baştan Ayağa Giyer misiniz?
Bahse girerim! Hadi bunu ‘fo’ yapalım! Endişelendiğim kadarıyla, çok daha fazla payet, daha iyi. Baskın, aynı şekilde, ayakkabıların kıyafeti haketmesi gerektiğinden şiddetli bir çift ayakkabı kullanıyorum; Aksi takdirde, belirtilen yatkınlıkla ilgili bir nokta görmüyorum.

Aileniz veya velileriniz hakkında anlaşılan herhangi bir hikaye veya detaylar var mı?
Arzu ediyorum, ailemin tam olarak nasıl tanıştığını tam olarak anladım. Anneme sorduğum her seferinde, üniversitede tam olarak nasıl tatmin oldukları konusunda bana bazı belirsiz cevap verdi …

Ve? Ne, ne, anne? Tam olarak nasıl tanıştın? Nerede tanıştın? İlk buluşmanın neydi?

Tabii ki, çünkü ondan doğrudan bir yanıt alamayacağım, aşırı acımasız yaratıcılığım, skandalın yanı sıra sabunlu bir şeye uyuyor.

Hmm … ikinci düşünce, belki de bilmek istemiyorum, lol!

En azından en az tercih edilen Cadılar Bayramı tatlılarınız hangileridir?
Yapabilseydim, plastik balkabağımı küçük snickers, pembe mentolar (sadece pembe olanlar), patlamış mısır aromalı jöle karın fasulyesi, fıstık M & M’leriyle doldururdum. Twix kadar iyi.

Ve smarties (Beck!), İsveççe balık, meyan kökeninin yanı sıra Tootsie rulolarını bırakırdım. Senin için teşekkürler!

Telefonda kiminle konuştuğu son kişi kim?
Mi Madre! Bana her şeyin tadını çıkarmaya gitmemi sağlıyor.

REKLAMCILIK

Herhangi bir dergi türünün kapağında olabilirseniz, hangi dergiyi olurdu?
Um … Kedi fantezi? Lütfen yargılama, lol!

Tek boynuzlu at veya pegasus?
OOH! – Bu bir toughie. Pegasus ile tamamen ücretsiz hava yolculuğu olsun, ancak bahse girerim, bahse girerim, kanatlara bakmak için çok fazla bakım dahildir.

Plus, bir pegasus nereye park ediyorsun? Trader Joe’s’de özel Pegasus otoparkı olan gibi özel Pegasus otoparkı gibi değil, bir havaalanından çıkmanın yanı sıra inediniz mi?

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ben varsayım büyük olasılıkla tek boynuzlu at seçerim … bir gün, bu kadar kullanışlı olduğu gibi teleparet edebilirler.

Saçınızın en kısa / en uzun olanı nedir?
En kısa, altıncı sınıfta kesilmiş bir kırpılmış kırpılmış (benim fikrim, BTW! Boobs büyüdüğümde, ailem ani bir seçtiğimde, genç bir çocuk saç kesimine ihtiyacım vardı).

Şimdiye kadar yaşadığım en uzun lisedeydi, yanı sıra tüm yöntemi sersemliyorum.

Stresli bir günün ardından gevşemek için ne yaparsınız?
Uzun, sıcak bir duş almayı severim, kendimi bir bardak çay yapmayı ve aç olsalar da, sebzelerin yanı sıra taze ekmek ya da makarna ile lezzetli bir yemek yiyin. Ardından, Netflix’te bir film, harika bir kitap ve / veya evde bir Mani / Pedi.

Haftalık Hedefler:
Bir seferde bir şey. Bu benim tek hedefim, gerçekten – bir seferde bir şeye odaklandığım. Bunu yapabilirsem, uzun zamandır yapılacaklar listemdeki en önemli şeyleri alabildiğimi anlıyorum.

Hey, harika arkadaş. Tam olarak nasılsın? Harika bir hafta sonu geçirdin mi?

Benimki oldukça iyiydi .. aslında, gerçekten iyi. Bazı sert çekirdekli gevşemeye başladım (bunun komik göründüğünü anlıyorum …) ve bir dakikalık bir dakika önce tartıştığım gibi, bir evin projesinde biraz gelişme, gerçekten dışarı çıktığımı ima ettim.

Bal renginde bir mango ahşap olanı sandıktan ve namludan çıkan bir mango ahşap olanda setten çekilmek için bu yakın olduğuma inanıyorum. Bu sadece temel bir dikdörtgen masa. Hiç güzelleşmek yok, istediğim bu.

Yemek salonunu boyamaya inanıyor olduğundan beri bazı boya örneklerini almak için ev deposu tarafından durdurdum. Bütün duvarlar olduğu gibi, şu anda en iyi bir yumurta kabuğu beyazıdır, ancak açık mavi renk tonlarının farklılığına inanıyorum.

İç tasarım için büyük bir göze sahip olursanız, sizin için bir endişem var. Alanın büyüklüğü, almanız gereken tablonun boyutunda herhangi bir rulman var mı? Masanın yanı sıra duvarların yanı sıra masanın yanında, masanın etrafında ne kadar alanda bırakılmalısınız?

Daha küçük veya daha büyük bir tablo almalıyım. Projeler için bir çalışma alanı olarak kullanabileceğimden beri daha büyük birine çiziliyorum, ancak odanın çoğunu alırdı …

Hmm … bu derin worlayıcının bu kaygısını göz önünde bulundurmaya devam ederkenLDWIDE Önem (Değil), bu hafta Pazartesi anketi doldurmak için bir dakikan var mı? Umarım. Sizden haber almak istiyorum.

Pazartesi anketini toplamaya, sadece listeyi kopyalayın ve yorumlardaki cevaplarınızla yapıştırın.

Le listesi

1. Ruh hali:
2. Tam olarak çok sayıda sequin ne kadar çok? Baştan Ayağa Giyer misiniz?
3. Aileniz veya velileriniz hakkında anlaşılan herhangi bir hikaye veya ayrıntısı var mı?
4. Telefonda konuştuğunuz son kişi kim?
5. En azından en az tercih edilen Cadılar Bayramı tatlılarınız nelerdir?
6. Herhangi bir dergi türünün kapağında olabilirseniz, hangisi olurdu?
7. Unicorn veya Pegasus?
8. Saçınızın en kısa / en uzun olanı nedir?
9. Stresli bir günün ardından gevşemek için ne yaparsınız?
10. Düzenli hedefler:

REKLAMCILIK

Harika bir hafta geçir, tamam mı? yanı sıra aynı şeyi yapmaya çalışacağım.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post