Tonymoly Tiny Meyve Dudak Balsamı Seti

Uygun olun: Bu, bu sevimli tonymoly minik meyve dudak balsamı setine bakmak için renkli yayının yanı sıra eğlencelidir:

Bunu geçen yıl Noel için de son birkaç aydır zevk aldım!

Tonymoly, Kore Temyiz Markası, piyasadaki en büyüleyici ambalajın birkaçına sahip olduğu anlaşıldı (Bunny Cocket Mist burada). Set 4 flavors içerir: kiraz, yeşil elma, kiraz domates, yanı sıra yaban mersini:

Atlayan ilk şey, her dudak baliminin şeklidir! Her meyvenin her yerine çok mantıklı görünüyorlar:

Stems’in lastik bir malzemeden nasıl yapıldığını tam olarak zevk alıyorum – kirazla oynamak eğlencelidir. Her biri ping pong topunun büyüklüğündedirler.

Her dudak balsamı içindeki plastik bir kapak içerir – bunları tazeliği korumak için tutmayı seviyorum:

İşte her bir dudak balmasının içeride göründüğü şey:

Kiraz birinin dudak balsamının şeftali mercan gölgesini içerdiğinden şok oldum – bekliyordum, bir kiraz rengi. Yine de kiraz gibi kokuyordu – oldukça insan yapımı ve tatlı oldu.

Çevre dostu Apple, rengin yanı sıra kok açısından orijinal bir izin oldu. Sadece bir rengiydi – çevre dostu renkli dudaklar istemiyorlar mı? Ancak koku o kadar zayıftı ki hiçbir şekilde net bir çevre dostu Apple kokusu – harika bir sorta apple kokusu gibi daha çok. Bunun için gerçekten umutluyum!

Kiraz domates beni en çok kokusunu ve rengiyle şaşırttı. Ama bu gerçekten bir koku gibi kokuyor – çok daha fazla coşku meyvesi gibi.

Yaban münzatı biri, en iyi kokulu olana dönüştü – bana bu yaban mersini çörek bebeğinden vazgeçti (çilek shortcake’nin arkadaşı) çok şey hatırlatan harika bir sulu harika berry kokusu:

Kaynak.
Bu bebeklerden birkaçı ve karşılık gelen isimleri ile kokladılar!

Bu dudak balmsları gerçekten bir renk demiri paketi:

Birçok pigmentli lezzet, vişne domatesinin yanı sıra yaban mersinidir. Kiraz, dudaklarımda çok giyilebilir bir şeftali olarak ortaya çıkıyor. Çevre dostu Apple çok topal … hiçbir şey yok. Bu balms, dudaklarda herhangi bir şekilde yapışkan değildir ve nemlendirici hissedin. Onlar da uzun zamandır kullanmıyorlar, ancak yeniden başvurmak için iyiyim. Bu dudak balmsları ile olan tek dezavantajı, parmaklarımı onları uygulamak için tencereyi içine sokmak zorunda kalmamdır.

Aynı şekilde, franken-meyve üretmek için her bir dudak kralısının alt kısımlarının yanı sıra üstleri karıştırarak bir miktar eğlendim:

Cherry + Blueberry = Cherryberry, Apple + Cherry = Appleerry, Blueberry + Cherry Domates = Bluemato, Kiraz Domates + Çevre Dostu Apple = TomaPple

Dudak balglarının her biri 7 g üründen oluşmaktadır. Bu set retails, yalnızca Hudson’s Bay Link’ten 38 $ CAD için Retails, ancak Özel Dudak Balsamları, Tonymoly’den doğrudan her bir linkten doğrudan 10 dolara sunulmaktadır. Bireysel olarak sunulan bir ekstra lezzet var: Şeftali. Tonymoly şeftali el kremi daha önce yaptım ve tam olarak ne kadar mükemmel koksan, bahse girerim, dudak balsamı da dikkate değer.

Bu tonymoly dudak balslarını denediniz mi? Şu anda çok sevilen dudak balsınız nedir?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu iyi bir arkadaşa göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Anna Sui Tatil Tatlılar Hediye Seti 02 Şekerli Sweetthis, 2014 Sınırlı Sürüm Sürümü’nün bir parçasıydı – sadece 2 yıl da geç kaldım! Aslında, bunu kazananlarda bu yılın başlarında keşfettim, bu yüzden 2 yıldır bu şekilde oturuyordum. (Ama gerçekleştiği anlaşıldı …;))) Anna Sui 2014 …
14 Aralık 2016 “Güzellik”

Sephora Kiss Me Balmi, bu olsa şüphesiz bu olmadı. Bu ürünü bir Paskalya tarzı ile bağlamaya çalışıyordum: yumurta şeklinde: zayıf, biliyorum! : P çorbamda Noel için kurulan inanılmaz öpücükleri aldım. Setin kendisi …
30 Mart 2016- “Güzellik”

2016 yılının dudak ürününün temizlenmesi, kendi kendine mesleki ruj olmayan bir bağımlısı olmayan biri … Çok sayıda dudak ürününe sahip gibiyim. Ve hepimiz rujların uzun bir ömrü olmadığını anladığımızı anlıyoruz – gerçekten, bir kişi açılışından yaklaşık 18 ay sonra dudak ürünlerini savurması gerekiyor. Benimkini 18 aydan uzun süre tutmaktan suçluyum! …
17 Şubat 2016- “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post