MAC ek boyut göz farı kalıcı olacak!

Az önce ALLURA CHART’TA, Mac’in ek boyuttaki göz farı kalıcı hale getirdiği gördüm! İlk 10 Mac Göz Gölgelerimden Hatırlayabilirsiniz, bu formülü sevdiğimi ve ilk 10’umdaki gölgelerden birini seviyorum, ek bir boyut formülü.

Allura Beauty’nin burada yayınlanmasını sağlamayacağım, ancak temel detaylar:
• Fiyat: $ 20.00 UDD / $ 24.00 CAD
• Kullanılabilirlik: İnternette 30 Nisan 2015; 7 Mayıs 2015 tarihinde mağazalarda (Kuzey Amerika); Mayıs 2015 (Uluslararası)
• 18 Renk Koleksiyonu: Tüm tonlar daha önce sınırlı baskı gölgeleri olarak serbest bırakıldı, yeni tonlar yok

MAC, ek boyut formülünü şöyle açıklar:

Farklı sıvı tozu hibrit formülümüz, yüksek çözünürlüklü renge ve esneklikle prizmatik yansımalar sağlayan, altı saatlik renk kapsama alanı ile tamamlanır.

Şahsen gerçekten, pigment gibi, pigment ve pigmentli olduğu gibi, pigment, rutin bir don formülünden daha büyüleyici hale getiren ve ıslak veya kuru olarak kullanılabilecekleri çok renkli ışıltılarla birlikte. Göz gölgelerinin yanı sıra, ek boyut formülü aynı şekilde allıkta sunulur, yanı sıra bronzlaştırıcı / vurgu gölgeleri (veya Mac telefonu “olarak” Skin Fışları “olarak adlandırılır). MAC, Ek Boyut Formülünü Koleksiyonlara Uyma:
• Ek Boyut 2012’de (Orijinal Koleksiyon – TACK, 2G ürün ile daha büyüktür.
• Güzellik Daze 2012
• Ek Boyut 2013’te
• Manyetik Çıplak 2013
• Çekici Aquatics 2014
• Tatil Kakalar Göz Kitleri 2014

Daha çok ek boyuttaki göz farılarından daha çok sahibiyim, bu yüzden bu koleksiyonun üzerinde bir ot şehri hissetmiyorum, özellikle bunlar artık kalıcı. Aşağıda, ilgili gölge isimleri ile etiketlediğim uzun vadeli koleksiyon için pazarlama resimleri ve daha önce serbest bırakıldığında. Sahip olduğum gölgelerin her birinin başrol oynadım:

Temporları ve Temptalia’nın özet görevinde tüm koleksiyonun puanlarını kontrol edebilirsiniz. Aynı şekilde, kesimi uzun vadeli koleksiyona girmeyen sınırlı sürüm yayınlarından birkaç gölgede bulunuyorum. Uzun süreli çekici su sporları koleksiyonundan “Lorelei” yapmadıklarını keşfettim – çok beğenilen ve sahip olduğum iyi değerlendirilmiş gölgeler. Bir daha beigey gölgesi, harika bir ısı, kazandığını varsayıyorum. Aynı şekilde Mac’in neden “Modern Kalaylı” nın “Modern Kalaylı” yeniden yayınlamadığı konusunda şaşırttı, orijinal “Ek Boyut” koleksiyonundan bir tane daha aranan “Modern Kalaylı” nı yapmadı. Ben de istediğim kadar alamadım!

Satın alamadım bittiğinde önümüzdeki yıl seçileceğim gölgeler:
• Harika ısı
• Smoky Lauve
• Fathoms Deep or Legendary Lure (can’t choose if I would wear a navy or a forest eco-friendly more)

Now if only MAC would make the additional dimension blushes long-term too!

I hope this publish was practical for any type of of you wanting to pick up a few of the MAC additional dimension eyeshadows.  Do you own any Extra dimension eyeshadows?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu iyi bir arkadaşa göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

My top 10 MAC eye shadowsThis is a prominent Youtube topic as well as I can comprehend why.  MAC is a extremely available line that is a bit of a “gateway” makeup brand for numerous people, myself included.  MAC provides high high quality cosmetics in a broad range of colours and finishes, at a sensible cost point (compared to department store…
March 4, 2015In “Beauty”

My MAC additional dimension collectionI discussed a while back that I like the then still restricted edition MAC additional dimension finish, as well as I was very thrilled when it was revealed that they were making it permanent.  Today, I’ll swatch my collection of additional dimension items, which include eye shadows, as well as blushers as well as a bronzer:…
August 10, 2015In “Beauty”

Mac Pick’e geri dönün ve birkaç hafta geri döndüğü diğer bazı şeyler geri döndü, hangi MAC rujının için için ticaret yapacağı konusunda önerilerde bulundu. Büyük açıklık! Yenilemek için, bunlar arzu listemdeki 6’daydı: yorumlara dayanarak, ilk 3 oldu: cesur, erikli …
8 Eylül 2015 “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post