Dior Golden Savannah, tercih ettiğim dior kombinasyonumun

sekmelerinin her öğleden sonra bir rutin krankyant olmuşturken mükemmellik ile flört ediyor. Ondan başka bir şeyden dolayı, yeni 59 $ 5-Couleurs Designer Couture Color Göz Farı Golden Savannah – ya da çok daha kısa, Golden Savannah, “Birçok muhteşem şey,” ve hiç gördüm !! ”

Ama vurulduğumda abartma eğilimim var.

REKLAMCILIK

Sekmeler umursamıyor. Tek gördüğü, buradaki büyük bir hayır-hayır olan başka bir şeye ilgi duyuyor.

“GAH! Sadece her zaman Golden Savannah ile oynamak istiyorum, “ve” Benim tarafımı bırakmayacağım! Golden Savannah her yerde benimle geliyor. ”

Paleti’nin adı, Goldie adında pürüzsüz bir Savannah, tanıdığı bir kediyi hatırlattığından, ek ornery olduğuna inanıyorum. Kısaca bir yaz aylarında bir anda, aniden birdenbire, aniden sokakta yaşayan mavi bir nokta Siyam için bıraktılar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Sonra, tabii ki, sekmelerin artı boyutlu kitty modellemesine roket olduğunda, Goldie tekrar aramaya başladı, ancak sekmelerin kalbi zaten kırılmıştı ve günün saatini vermezdi.

Zamanın kendisi kadar eski bir hikaye, ancak ben …

Yani isim! – Ne zaman yüksek sesle söylersem, beni nefesinde lanetli sekmeleri duyabiliyorum.

Oh iyi. Bunun için sekmelerin gazabını tehlikeye atmaya hazırım, çünkü yıllardır Dior’un en iyisi paletlerinden biri olduğuna inanıyorum.

Makyaj matematik yapmak

59 $ fiyat, can sıkıcı bir şekilde yüksekken, miktarın yüksek kalitesinin yanı sıra bu quint’in yüksek kalitesinin yanı sıra yüksek kalitede düşünme görünmüyor. Hesap vererek, fiyata inanıyorum, dior için ortak olsa da, gerçekten oldukça iyi bir anlaşma.

Golden Savannah ile, her biri yaklaşık 12 $ ‘lık bir 0.04 onsluk bir ürün tavası olsun – 0,05 ons dolum tavaları için (beş Mac dolumu 60 $ veya 1 dolar harcayacak kadar) .

Ancak bu konuda iki yöntem yok – Golden Savannah ucuz değil. Neyse ki, aynı şekilde kalitede bir nakavt sunar.

Parlayan bir parlaklık

Bitirmekten başlayarak, kitimde sahip olduğum başka bir şeyin aksine, kesinlikle muhteşem olduğuna inanıyorum.

Sanki Dior, bir parıldayanın yanı sıra bir parlaklık arasında bir şey olduğu gibi ortak bir parlaklık aldı. Altın Brown Soba Göz Farı’nın yumuşak yayılması zihin endişeleri, ancak hatta Golden Savannah’ın seviyesine yükselmez.

Bu paletteki gölgelerin herhangi bir türünü kullanırken, benim kapaklarım sadece parlıyormuş gibi hissediyorum!

Bundan daha fazlası, aynı şekilde pırıltılı ya da metalik kaplamalara sahip çok sayıda ürün için belirtebildiğimden çok daha fazla olan ince çizgilerime ilgi çekmeden parlıyorlar.

5-Couleurs Tasarımcısı Golden Savannah # 774 (solda) yanı sıra Haki Style # 308 (sağda)

Makyaj yenileri ve ayrıca tecrübeli profesyoneller için bir kombinasyon

Makyaj Neoftes, Golden Savannah, göz farı yolculuğunuza başlamak için harika bir yer olabilir.

Bununla birlikte, birkaç kez makyaj bloğunun etrafında bulunduysanız, bu temel renklerin bir merkezi bir yerde gruplandırılması, çekmecelerle yapmanız gereken tüfek miktarını azaltarak hala iyi olabilir.

Ve eğer biraz daha ikna edici ihtiyacınız varsa, sol alt köşedeki koyu kahverengi gölgeye bakın. Oldukça ilginç, değil mi? Bunun gibi bir yüzeyi söylememek için, böyle bir renge daha olduğuna inanamıyorum.

Önemli bir kahverengi değil, hanımefendi yok. Özel açılardan, NC42 cildimde, Haki’yi ve bazı durumlarda bile biraz mor olarak görüyorum. Dışında doğrudan güneş ışığında, ben bile altın flaşlarını görüyorum.

Hepsinin bir arada olduğuna inanıyorum – renkler, yüksek kalite ve genel paketin yanı sıra bu kombinasyonu benzersiz bir şey yapar.

Görünüşe göre birkaç kavram

Neyi aynı anda tam olarak uygulamak için ne olursa olsun? Çok renkli bir haki, kahverengi, bronz ve altın görünüm için bu gölgelerin tümünü kapağınıza getirebilirsiniz.

Ya da, bu yanı sıra, altın Savannash paletini giymek için tercih ettiğim yöntemimdir, sadece toz gölgelerinden birini kapaklarınızda tek bir gölge olarak takın. Bir kedi görünümü için dış köşelerde biraz kanatlıyorum, gözlerimi morumsu kahverengi Becca Cabrera’yla çizin (tam olarak Haki’nin yanı sıra altın tonlarıyla nasıl göründüğünü de beğendim), bir veya iki ile yüzeyin maskara katları. Hızlı, kolay, zarif.

Kombinasyon aynı şekilde basit bir kedi gözü için bu gibi göründüğü için fantastik biri olacaktır. kapaktaki altın kahverengi veya bronz, glitteMERKEZİNDE RY GOLD, yanı sıra Haki ya da kahverengi gölge ile aynı zamanda hat.

Basitçe söylemek gerekirse, Golden Savannah hızla bugüne kadar tercih ettiğim dior kombinasyonudur. Harika pigment fırsatları, karışımı basit, yanı sıra her türlü efektlerden sonra zar zor görüyorum. Soru olmadan, günlük makyaj çantamda (tüm renklerimi tuttuğum torba) uzun süreli bir alandan sonra aranıyor.

REKLAMCILIK

Fiyat: 59 $
Müsaitlik: Yakında Dior Sayaçlar ve Dior.com’a geliyor
Makyajın yanı sıra cazibe blog derecesi: A + (pahalı, ancak mükemmellik ile flört ediyor)

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post