Kauai, 1. Gün: Mor Patates, Pursstickers ve Pruny Yüzme Havuzu Cilt

Aloha ve Cuma günü sevindi. Güneş doğduktan sonra birkaç dakika sonra, ısınmadan önce hızlı bir şekilde koşmaya gidiyorum. Bugün bazı şnorkelle yüzme yapmak için kuzey kıyısına kadar sürmeyi düşünüyoruz. Yılın erken saatlerinde orada (kış ve erken ilkbahar büyük dalga aylarıdır), ama suyun güzel olduğunu umuyorum.

Günün Havuz Ürünleri: SPF30’da Sunblock Sprey, Shiseido SPFSIDO SPF 55 PA +++ için Güneş Koruma Kremi, Nötrengena Nem Parlaklık SPF20 Sır 60

REKLAMCILIK

Bu özel püskürtme güneş kremi daha önce hiç denemedim, ama spreyleri severim. Bu? Islak cilde püskürtebilirsiniz. Ne kadar iyi çalıştığını ölçmek için yeterince uzun bir kullanamadım, ama tutarlılığı ve hafif çiçek kokusunu seviyorum (sadece güneş koruyucu gibi biraz kokuyor, ama fena değil).

Shiseido’nun yüze en çok güneş koruma kremi, bir eski ama bir goodiedir. Çok suya dayanıklı, tüpte, haha’da olduğu gibi! Hayır, gerçekten, öyle. Ve bana asla ayrılma vermiyor. Benimki gibi kuru / yağlı combo cildi için müthiş.

Ve şimdiye kadar giydiğim tek renk ürünü, Sır 60’da nöbet orijinajı SPF20’nin sonsuz bir şekilde nemlendirici bir şekilde nemlendirici bir soğutma hidroliği olmuştur.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Sudan çıktığımda sadece biraz renk sıçradı.

Kauai’de Cafe Coco

“Sana masanıza gösterebilir miyim?”

Bu canlı müziği mi arıyorsunuz?

Mango Soslu Tofu ve Lahana Pencoksörleri

Bunlar çok lezzetliydi ve ne beklediğim gibi değildi. Neredeyse bir hamur işçisi gibi, aynı lapa edici kabukla ve hiç yağlı değil.

Körili sebze çorbası ve karışık bir bahçe salatası (yerel çiftçilerden kaynaklanan organik malzemeler) ile mor patates somosas, bir fıstık salatası, YUM!

Çok mor! Bir yam ya da tatlı patates gibi tadı. Çok lezzetli (yammy?).

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

P.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Kutsal sigara içiyor, bu strut mu? Yararın Yeni Smokes’teki Yeni Yerin Yapmaz Krem Gölge, Dale’den Strut’un BrennanKutsal sigara içiyor, bu strut mu? Yararın Yeni Smokes’teki Yeni Yerin Yapmaz Krem Gölge, Dale’den Strut’un Brennan

için Dale’yi oynuyor Bene-babes için, parıltılı gözyaşlarına zekice dabbing yaparken ve yavaş, üzücü bir veda feragat ederken, en sevdiği yenilikçilik kremaları, Dr. Moreaus’un durdurulan güzellik favorilerinin adasına yelken açtığında, çok