Giveaway zamanı! 7 Yaşamınızda daha fazla MAC makyajı elde etmek için yöntem (258 $ değeri)

Kick- @ SS Ödülü için hazırlanmıştır?
Sekmeler sayesinde söyleyebilirsiniz.

Sadece masamda oturup, bazı temelleri stoklamak için maccosmetics.com’da ücretsiz bir gecede nakliyenin faydalanmasıydım – bir şişe bir anlaşma, bir şişe fırın, basılan bir barbild tenceresi (tava aylarına vurdum. ‘Değiştirmek için bitti), birkaç göz farı (dönemi, dürüstlük yanı sıra twinks) – Sekmelerine baktığımda, ofis katımda bir güneş ışığı yamasında oturuyordu.

REKLAMCILIK

Gawd’a gideceğim, bana göre başını salladı, “Bahse girerim, birisinin gününü gerçekten bir sh * t yüklemek için gerçekten yapacaktı.”

Yani, hayal edebiliyor musun? Alışveriş merkezinde Ryan Gosling’e çarpmak, ayrıca haftaya hile yemeğinizi yerken piyango kazandırırken piyango kazanır (mayın ve sebze burger, ek büyük bir kızartma satın almak ve bir vanilya sallamak).

Ve bam! Tıpkı böyle, Mac hiçbir yerden çıkıyor …

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Son derece ilk önce makyajın yanı sıra, 2007’de Temyiz Blog’umun yanı sıra, Mac’im tercih ettiğim markalardan biri oldu. Sevdim, onu giyin, yanı sıra bir looooong zamanı için onlara uyuyor.

Bugünün hediye, bir Mac Giveaway’e giriyorsam kazanmak istediğim şey bu. Bu 16 uzun vadeli koleksiyon ürünlerini kazanırsam, etkilenir.

Her birini seçerek, parlakları seçmek için nötrleri seçerek çok zaman harcadım (çünkü tam olarak nasıl yuvarlandığım, YO! , hangisi üst fotoğrafta kullanıyorum, ayrıca odun oyulmuş göz farı, bir gölge olmadan asla evden ayrılmadım.

Umarım bu hediye şanslı bir MBB ziyaretçisini olağanüstü hissettirir!

Aşağıdaki RaffLecopter Widget’ı kullanarak girin. Tam terimlerin yanı sıra oradaki koşulları kontrol edebilirsiniz, ancak işte bunun gisti: Giveaway, dünya çapında ve bölgesel ziyaretçiler 18 yaşında (bölgesel yasalarınıza göre bir yetişkin olmanız gerekir). Giveaway saat 11: 59’da biter. 31 Temmuz 2013 tarihinde.

Kulüp göz farı (15 $)

Woodwinked Göz Farı (15 $)

Tüm bu pırıltılar göz farı (15 $)

Çıplak öğle yemeği göz farı (15 $)

Saten Taupe (15 $)

Tatlısu Göz Farı (15 $)

Aquadisiac göz farı (15 $)

Yıldızlar N ‘Roket Göz Farı (15 $)

Suşi Çiçek Göz Farı (15 $)

Ateşli ruj (15 $)

Bayan Risk Ruj (15 $)

Kasaba ruj hakkında kız (15 $)

Şeker yum-yum ruj (15 $)

Blushbaby Tozu Allık (21 $)

Sunbasque Allık (21 $)

DollyMix Allık (21 $)

Bir RaffLecopter Giveaway

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

P.S. Zaten burada olduğu gibi, Giveaway modunda olduğu gibi, Sephora’ya 50 $ E-Hediye Kartı için diğer sürekli hediye almaya girmeden önce gitmeyin. Gecikme. Bu Giveaway, gece yarısına kadar 28 Pazar, bu gece kapanıyor. Çok iyi şanslar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post